Roditelјi se srdačno očekuju na upis deteta u prvi razred u školskoj 2021/2022 godini.

• Molimo roditelјe/zakonske zastupnike da zbog važećih vanrednih i preventivnih mera iz jedne porodice, po mogućnosti samo jedna osoba da bude prisutna pri upisu.

Upis prvaka vršiće se po sledećem rasporedu u Zmaj zgradi u Kanjiži:

15.april (četvrtak)- upis od 13:00 do 16:00 časova – termin za decu koja su pohađala predškolsku ustanovu u Martonošu, Adorjanu i Velebitu.

16.april (petak) –upis od 13:00 do 16:00 časova -– termin za decu koja su pohađala predškolsku ustanovu u Maslačak zgradi.

19.april (ponedelјak) – upis od 13:00 do 16:00 časova - termin za decu koja su pohađala predškolsku ustanovu u zgradi Naši Biseri.

Potrebna dokumenta za upis:

• - lični dokumenti nisu potrebni, jedina obaveza da se roditelј/zakonski zastupnik lično pojavi na upisu.

Molimo roditelјe da nose maske pri upisu.

Na pitanja u vezi upisa možete dobiti na broju: 024/874-070

Magyarkanizsa, 2021. április 09.

Zoltan Sepeši, direktor