Szeretettel várunk minden szülőt/jogi képviselőt az első osztályába való iratkozára.

• Kérünk minden szülőt/jogi képviselőt, hogy – amennyiben lehetséges- a jelenleg is hatályban lévő korlátozások miatt egy családból egy szülő/jogi képviselő vegyen részt az iratkozáson.

Az általános iskolába való iratkozás a következő időpontokban zajlik a Zmaj-épületben, Magyarkanizsán (Iskola tér 1):

Április 15. (csütörtök) – iratkozás 13:00-16:00 óráig– időpont azok a gyerekek számára, akik az iskolaelékészítőt Martonoson, Adorjánon és Velebiten fejezték.

Április 16. (péntek) – iratkozás 13:00-16:00 óráig – időpont azok a gyerekek számára, akik az iskolaelékészítőt a magyarkanizsai Pitypang-épületben fejezték.

Április 19 . (hétfő) – iratkozás 13:00-16:00 óráig – időpont azok a gyerekek számára, akik az iskolaelékészítőt a Gyöngyszemeink-épületben fejezték.

Az iratkozáshoz szükséges dokumentumok:

• dokumentációt nem kell magukkal hozni, egyetlen feltétel az iratkozáshoz, hogy a szülő/jogi képviselő személyesen megjelenjen a fent megadott időpontokban.

Kérünk mindenkit, hogy saját magunk és mások védelme miatt viseljen maszkot az iratkozás alkalmával!

Amennyiben kérdésük van, hívják a 024/874-070 es telefonszámot!

Magyarkanizsa, 2021. április 09.

Szepesi Zoltán, igazgató

Kategória: Információk