IME

RAZREDNI STAREŠINA

GDE PREDAJE

Nastava srpskog jezika i srpskog jezika kao nematernjeg

Biljana Žarkov

Lidia Dukai

Eva Šarnjai

Andrea Vidović

Marija Botić

Danica Knežević Popov (umesto Sonje Adžić)

Karolina Požar Šiveg (umesto Aniko Jeras i Renate Tot)

7. a

8. e

6. c

6. M

Zmaj

Adi

Zmaj

Martonoš

Adorjan

Zmaj

 Adi, Zmaj

Nastava mađarskog jezika

Gizela Rice

Klara Sabo

Šimonji Đenđi

Tinde Varga

Kamila Laslo

7. e

8. b

7. M

7. b

Adi

Adi

Zmaj

Martonoš

Zmaj 

Nastava engleskog jezika

Andrea Jakši

Monika Mesaroš

Eva Nemet Konc

Gordana Sodić

Katalin Kovačević Lacko

Tamaš Kiš

6. e

5. d

5. c

6. a

Adi

Adi

Zmaj

Zmaj

Martonoš

Adorjan, Velebit, Martonoš

Nastava nemačkog jezika

Moninka Apro Bogač

Suzane Molnar Rekecki

Katalin Kovačević Lacko

7. c

6. d

Zmaj

Adi, Zmaj

Martonoš, Zmaj

Nastava matematike

Silvia Kriška

Žužana Konc Rekecki

Lucia Šuljok

Eržebet Mesaroš

Teodora Bende

8. a

5. b

8. d

5. e

8. M

Zmaj

Zmaj

Adi

Adi, Zmaj

Martonoš

Nastava likovne kulture

Aleksandar Oklobdžija

Radojica Žarkov

Adi, Martonoš

Zmaj, Adi

Nastava muzičke kulture

Agneš Guljaš

Teodora Bende

Marija Botić

Adi i Zmaj

Martonoš

Zmaj

Nastava istorije

Sabolč Kavai

Viktor Đeri

5. a

Adi, Martonoš

Zmaj

Nastava geografije

Eva Fodor

Anrieta Ladanji (umesto Ildiko Križan)

Marija Botić

8. c

Adi, Zmaj

Zmaj, Martonoš

Zmaj

Nastava fizike

Irma Mišković Janković

Marta Čontoš (umesto Tinde Sabo)

Zmaj, Martonoš

Adi, Zmaj

Nastava biologije

Vladimir Mandić (umesto Reke Buš Bukovec)

Gizela Kalman

Ildiko Kugli

Dora Komjati Rekecki

Timea Igaz

7. d

Zmaj

Zmaj

Martonoš

Adi, Zmaj

Zmaj

Nastava hemije

Jožef Major

Aniko Nađ

Zmaj, Adi, Martonoš

Zmaj

Nastava tehničkog obrazovanja

Karolj Čontoš

Robert Konc

Pal Čanji

Anastazia Kokai

5. M

Zmaj

Martonoš, Adi

Zmaj

Adi

Nastava informatike

Karolj Čontoš

Robert Konc

Beata Gulači

Anastazia Kokai

5. M

6. b

Zmaj

Martonoš

Zmaj

Zmaj, Adi

Nastava fizičkog vaspitanja

Livia Balaž Vereš

Tatjana Hinić

Dejan Mandarić

Munir Šabotić

Zmaj, Adi

Adi

Zmaj

Zmaj, Martonoš

Verska nastava

Ibolja Mađar

Laslo Mago

Karolj Orčik

Zoltan Šavelin

Nikola Mirosavljev

Zmaj

Adi

Adorjan

Martonoš

Zmaj, Adi, Velebit

Građansko vaspitanje

Timea Igaz

Marija Botić

Adi

Zmaj

Domaćinstvo

Čila Sabo

Adi

Dnevni boravak

Ibolja Farago

Ester Kračun Remete

Žužana Buš Remete

Edina Terek

Zmaj

Zmaj

Adi

Adi 

Specijalna odeljenja

Eva Olah

Klara Aranjoš Agošton

Valeria Mesaroš

Adrien Šatai Molnar

Anamaria Ujvari Konc

Marian Erdeg

Losonc Ágnes

Ildiko Fabian Horvat

Silvia Gordoš

Timea Božo

Marian Erdeg

Timea Igaz

Čila Sabo

Laslo Pinter

Katalin Šatai

Karolj Čontoš

Laslo Mago

1. sp

2. sp

3. sp

4. sp

5. sp

5. sp s

6. sp

7. sp

8. sp

8.b sp

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Adi

Copyright© 2018 OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Kanjiža | Redesigned by Igor
sr_RSSrpski jezik
hu_HUMagyar sr_RSSrpski jezik