Tisztelt Szülők!

Az alábbiakban tájékoztatjuk Önöket a Minisztérium által kiadott INGYENES TANKÖNYVCSOMAG IGÉNYLÉSÉNEK FELTÉTELEIRŐL:

Az ingyenes tankönyveket a következő tanulók igényelhetik  a 2023/2024-es iskolaévre:

– minden családon belül a harmadik és az utána következő gyermek igényelheti az ingyenes tankönyvcsomagot,  szociális helyzetétől függetlenül.  Az ehhez szükséges dokumentációkat a szülők továbbítják a szakszolgálatnak. A kitöltött űrlap mellé igazolást kell  csatolniuk minden gyermek részére abból az oktatási intézményből, amelyikbe járnak (az óvodából, a középiskolából vagy az egyetemről). A tanulóknak, akik a Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskolába járnak, nem kell igazolás.

– akik szociális támogatásban részesülnek, csak az űrlap kitöltése szükséges, ugyanis az erről szóló végzést az iskola hivatalból kéri be azok részére, akik szociális segélyezettként adták át a kérelmet!

– igényelhetik azok a diákok, akik egyéni oktatási tervvel tanulnak (IOP1, IOP2 vagy IOP3). Erről az iskolák rendelkeznek igazolással, a szülőknek csak az űrlapot kell kitölteni, amelyen feltüntetik a tanuló nevét, osztályát, valamint az egyéni fejlesztési terv fajtáját (IOP1, IOP2 vagy IOP3).

A szükséges dokumentációkat az iskola  szakszolgálatán (Zmaj épület, Ady épület) kell leadni az alábbi időpontokban:

MÁRCIUS 29-TŐL MÁRCIUS 31-IG, 11:00 – 12:30 ÓRÁIG.

A március 31 után beérkezett kérelmeket az iskola nem fogja tudni elbírálni!

Tisztelettel,

Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola Szakszolgálata