Március hónap folyamán iskolánk tanulói bekapcsolódtak a Fenntarthatósági Témahét elnevezésű programsorozat rendezvényeibe.

Rok za predaju Zöldokos Kupa Fenntarthatósági versenyre az egész Kárpát-medencéből várták a háromfős csapatok jelentkezését. Három online fordulón vett részt a magyarkanizsai általános iskola öt csapata, és szép eredménnyel jutottak tovább a megyei elődöntőre.

Rok za predaju verseny kiemelt témakörei a következők voltak:

• Az erdő mint ökoszisztéma,
  • A fenntartható, zöld gazdaság,
  • A fenntartható közösségek.

Palánta kategóriában a 7-8. oszátlyosok vetélkedtek, név szerint: Bödő Panna, Hegedűs Anna, Hegedűs Sára, Szabó Tímea, Sóti Liliána, Gazdag Zsófia, Nádi Katalin,Martinaj Lema, Kávai Eszter, Dluhi Luca, Rózsa Heléna, Rekecki Bernadett, Vörös Alexandra.

Felkészítő tanáruk Ladányi Anrietta.

Legeredményesebben a Napraforgók csapata (Rózsa Heléna, Rekecki Bernadett, Vörös Alexandra) szerepelt, akik képviselik Szerbiát a regionális középdöntőben.

Категорије: Такмичења