Obaveštavamo naše učenike i njihove roditelјe da imajući u vidu trenutnu epidemiološku situaciju stupa na snagu novi način rada u školi:

• za učenike drugog ciklusa (V-VIII) osnovne škole, nastava organizuje putem nastave na dalјinu.
  • trenutni raspored časova će i dalje biti aktuelan
  • nastava na dalјinu realizuje se na osnovu rasporeda časova, putem Gugl Učionice
  • u dnevniku se evidentiraju oni učenici koji nisu bili prisutni na času putem nastave na dalјinu.
  • moguće je organizovati i čas dopunske, dodatne i pripremne časove.
  • učenici se, između ostalog, ocenjuju i na osnovu aktivnosti i njihovih rezultata rada, ali u narednoj nedelјi neće biti fizičkih dolazaka učenika i nastavnika u školu radi ocenjivanja
  • Za učenike prvog ciklusa (od I do IV razreda) nastava se organizuje svakodnevno školi kroz neposredan obrazovno-vaspitni rad, kao i do sada.
  • Učenici specijalnih odeljenja nastavu pohađaju isto kao i do sada.
  • učenici nižih razreda u Martonošu nastavu će pohađati u prepodnevnoj smeni.