Nakon iskazne zainteresovanovsti za našu školu, roditelјi se srdačno očekuju na upis deteta u prvi razred u školskoj 2020/2021 godini.

• Molimo roditelјe/zakonske zastupnike da zbog važećih vanrednih i preventivnih mera iz jedne porodice, po mogućnosti samo jedna osoba da bude prisutna pri upisu.

Upis prvaka vršiće se po sledećem rasporedu u Zmaj zgradi u Kanjiži:

03.jun (sreda)- upis od 14:00 do 17:00 časova– termin za decu koja su pohađala predškolsku ustanovu u Martonošu i Adorjanu.

04.jun (četvrtak) –upis od 14:00 do 17:00 časova -– termin za decu koja su pohađala predškolsku ustanovu u Maslačak zgradi.

05.jun (petak) – upis od 14:00 do 17:00 časova - termin za decu koja su pohađala predškolsku ustanovu u zgradi Naši Biseri.

Potrebna dokumenta za upis:

• - lični dokumenti nisu potrebni, jedina obaveza da se roditelј/zakonski zastupnik lično pojavi na upisu.

Molimo roditelјe da nose maske pri upisu.

Na pitanja u vezi upisa možete dobiti na broju 062-679-908