Kedves Nyolcadikosok!

Minden tanév vége felé megjelenik a 8. osztályosok számára nélkülözhetetlen KONKURS és INFORMATOR nevű tájékoztató füzet. Az Informatorban az előző tanév beiratkozási pontszámai vannak (azaz, hogy melyik középiskolai szakra hány ponttal lehetett bejutni), a Konkursban pedig az adott tanévben induló középiskolai szakok szerepelnek, valamint 2 olyan dokumentum, mely elengedhetetlen a középiskolába való iratkozáshoz: a középsikolai JELENTKEZÉSI LAP (PRIJAVNI LIST) és a KÍVÁNSÁGLISTA (LISTA ŽELJA) ŰRLAPJA. Az Informator megvétele nem közelező, a magyarkanizsai és a martonosi épületünkben biztosítunk egy-egy példányt, valamint igyekezni fogunk online is elérhetővé tenni azon szakok iratkozási pontszámait, melyek érdekelhetnek benneteket.

Tekintettel a jelenlegi helyzetre, a befizetést 2020.05.08-án, pénteken, a Zmaj-épületben, valamint a martonosi és az adorjáni épületünkben lehet megtenni.