Intézményünk, községünk iskoláival és óvódival karöltve az idei évben is részt vett az Európai mobilitás hetén, amely az autómentes közlekedést és a környezettudatos életmódot helyezi előtérbe. Az autómentes nap alkalmából megszervezett önkrományzati rendezménynek iskolánk Zmaj-épülete adott otthont, ahol községünk iskolái és óvodái is képviseltették magukat. Az eseményt városunk polgármestere, Fejsztámer Róbert nyitotta meg köszöntőbeszédvel, majd sor került a Vöröskereszt bemutatójára is, amiből mindenki megtudhatta, hogyan kell eljárni a közlekedési balesetek esetén. A rendezvény zárásaként elérkezett a várva várt pillanat, amikor tíz ajándék kerékpár talált gazdára, melyet városunk Önkormányzata biztosított.
Категорије: Актуелности

Copyright© 2019 ОШ "Јован Јовановић Змај", Кањижа | Redesigned by Igor
sr_RSСрпски језик