Obaveštavamo naše učenike i roditelјe, da na osnovu odluke Vlade Republike Srbije, od 30. novembra do 18. decembra, nastava za učenike viših odelјenja (5.-8.) se realizuje NA DALjINU preko digitalne platforme.

Niži razredi nastavlјaju rad kao i do sada!

- Prelazkom na nastavu na dalјinu, RASPORED ČASOVA ostaje isti, menja se samo raspored početak nekih časova. - Nastavnici će nastavu održati preko platforme Google učionica. Svaki predmet će se održavati u posebnoj učionici. - Nastavnik je u obavezi da nastavni materijal razredu šalјe isklјučivo kada RAZRED IMA ČAS po važećem rasporedu. - Ocenjivanje učenika će se vršiti na osnovu pravilnika i zakona o ocenjivanju koji je trenutno na snazi. - Učenik koji je neopravdano odsutan sa nastave na dalјinu, dobija NEOPRAVDAN ČAS.

Zimski raspust počinje za sve učenike 21. decembra 2020. godine i trajaće do 15. januara 2021. godine.

Drugo polugodište počinje 18. januara 2021. godine (ponedelјak).