Hangulatos karácsonyi műsorral kedveskedtek a speciális tagozatos diákok és tanáraik a szülőknek, támogatóknak és barátaiknak. Sokat ígért a kedves fogadtatás is: az ajtóban két diák várta a vendégeket, és invitálta beljebb.

Öröm volt nézni a fellépők izgalmát, lelkesedését. A tanulók verseltek, táncoltak, énekeltek, betelehemezéssel készültek, öt nyelven kívántak áldott ünnepeket. Megható volt a legkisebbek gyetyatánca, és különleges a nagyobbak csengettyűjátéka. Mindez a pedagógusok munkáját is dicséri, akik remekül irányították és ügyesen öszötnözték tanulóikat. Kiválóan felépített, tartalmas műsort láthattunk, ahol mindannyian szerepet kaptak, s mindnyájan felragyogtak.

Szepesi Zoltán igazgató úr ünnepi beszéde utána Nemzetközi Soroptimist Klub karácsonyi csomagokkal ajándékozta meg gyerekeket. Az ajándékcsomagokat az elnökasszony, Kiss Zenóbia sajátkezűleg adta át minden fellépőnek.