Idén 15. alkalommal került megrendezésre a hagyományos zentai Őszi Találkozó, amely a gyógypedagógiai tagozaton tanuló diákok számára minden évben egy vidám, szórakozással egybekötött délelőttöt jelent, ahol különböző előadásokkal – versekkel, tánccal, énekszámokkal – mutatkozhatnak be társaiknak, a pedagógusoknak és az érdeklődő közönségnek.

A fő szervező Thurzó Lajos Általános Iskola felújítás miatt idén nem tudta fogadni a gyerekeket, így  a Művelődési Házban, a nagyszínpadon mutatkozhattak be. Iskolánkat 5 felsős tanuló képviselte a találkozón. Nagy sikert arattak szavalataikkal, emellett szép élményben volt részük, hiszen a Juhász zenekar fergeteges koncerttel kedveskedett a résztvevőknek, emellett megtekintették a zentai Városháza épületét, a szökőkutat és rövid sétát is tehettek a Tisza parton. Tartalmas, szép szombati program volt számukra és kísérőtanáraik számára is, a Magyar Nemzeti Tanács értékes ajándékai és az oklevél külön meglepetés.