A csütörtöki napon iskolánk tanulói és dolgozói felöltötték a zöld szín minden árnyalatát, majd a tanórákat követően az alsós tanulók számára egy régi klasszikus elevenedett újra a filmvásznon, számukra a Dumbó rajzfilm legújabb feldoglozását vetítettük. Egyidőben a vetítéssel a magyarkanizsai Vöröskereszt civilszervezet jóvoltából a 6. osztályos tanulók betekintést nyerhettek az elsősegélynyújtás alapjaiba, illetve a felsős tanulók egy osztályok közötti műveltségi vetélkedőn próbálhatták ki magukat, ahol a győztes osztály főnyereménye, hogy osztályfőnökükkel a futóverseny alkalmával tehetnek egy tiszteletkört.
Ezen a napon került sor a III. Községi diákparlamentek találkozójára, melyen iskolánk hat tanulója képviseltette magát. A rendezvénynek a  Regionáli Szakmai Pedagógus-továbbképző központ adott otthont. A tanulók rengeteg új ötlettel és élménnyel tértek haza.
Категорије: Aktuelnosti

Copyright© 2019 OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Kanjiža | Redesigned by Igor
sr_RSСрпски језик
hu_HUMagyar sr_RSСрпски језик