Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket a Minisztérium által kiadott ingyenes tankönyvcsomag igénylésének feltételeiről:

Az ingyenes tankönyveket a következő tanulók igényelhetik  a 2020/2021-es  iskolaévre:

– minden családon belül a harmadik, és az utána következő gyermek igényelheti az ingyenes tankönyvcsomagot,  szociális helyzetétől függetlenül.  Az ehhez szükséges dokumentációkat a szülők továbbítják a szakszolgálatnak. A kitöltött űrlap mellé csatolniuk kell igazolást az oktatási intézményből minden gyermek részére (óvoda, középiskolából vagy az egyetemről). A tanulónak, aki a Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskolánkba jár, nem kell igazolás.

– akik szociális támogatásban részesülnek (a szociális segélyről szóló végzést az iskola hivatalból kéri be azok részére, akik szociális segélyezettként adták át a kérelmet)

– a tanulásban megkülönböztetett  diákok, akik egyéni oktatási tervvel tanulnak. Erről az iskolák rendelkeznek igazolással, a szülőknek csak a kérelmeket kell kitölteni, melyen feltüntetik a tanuló nevét, osztályát, valamint az egyéni fejlesztési terv fajtáját (IOP1 vagy IOP2)

A szükséges dokumentációkat a szakszolgálaton kell leadni a következő napokon:

• június 15. (hétfő) – a Zmaj iskolában 8:00 órától 13:00 óráig
  • június 16. (kedd) – a Zmaj iskolában 8:00 órától 13:00 óráig
  • június 22. (hétfő) – a Zmaj iskolában 8:00 órától 13:00 óráig
  • A többi napon nem fogadunk kérelmeket!

A június 23. után beadott kérelmeket az iskola nem fogja elbírálni!

Tisztelettel,

Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola