Értesítjük a tanulókat és a szüleiket, hogy a Szerb Kormány döntése alapján az Oktatási Minisztérium azt az utasítást adta, hogy 2020. november 30-tól december 18-ig felső tagozatos tanulók számára (5-8. osztály) az oktatás TÁVOKTATÁS formájában valósul meg.

Az alsós tanulók az eddig érvényben lévő munkarend alapján folytatják az iskolai tanítást.

– A távoktatás a már létező órarend szerint fog zajlani, 30 perces órákkal, az órák kezdési időpontjainak minimális változásával
– Az Iskola tanárai egységesen a Google tantermen keresztül valósítják meg a munkát, minden tantárgyra külön tantermet létrehozva.
– Az egyes tantárgyak tanítási egységeit az órarendben előlátott óra ideje alatt lehet továbbítani.
– A tanulók értékelése (osztályozás) a hatályban lévő osztályozási törvénnyel összhangban történik.
– Az a tanuló, aki indokolatlanul nem vesz részt a távoktatási órákon, ugyanúgy, mint a tanteremben történő oktatás esetében, igazolatlan órát kap.

A téli szünet minden tanuló számára 2020. december 21-én kezdődik és 2021. január 15-ig tart.

A 2. félév 2021. január 18-án (HÉTFŐN) kezdődik.

Kategória: Információk