Az Én középiskolám (Моја средња школа) nevű oldal segítséget nyújt a záróvizsgához kapcsolódó ügyintézésben, valamint a középiskola első osztályába (kivételt képeznek a zene-, balett és tehetséggondozó iskolák) való iratkozáshoz a 2021/2022-es tanévre vonatkozóan

A https://mojasrednjaskola.gov.rs linkre kattintva ellenőrizni lehet a tanulók bevitt adatait, statisztikai adatokat találhatunk az általános és középiskolákról, valamint segítséget nyújt a megfelelő középiskola kiválasztásában is! Az érettségi ütemtervvel összhangban követhetők az aktualitások is.

Az oldal használatának előfeltétele, hogy regisztrált felhasználóvá váljanak. Regisztrált felhasználó  csakis a szülő vagy a törvényes képviselő lehet. Amennyiben rendelkeznek fiókkal a Мој есДневник –en (elektronikus napló), az alábbi elektronikus lehetőségek állnak rendelkezésére:

1. Elektronikus úton történő bejelentkezés/bejelentés az érettségire

2. Elektronikus úton történő fellebbezés az érettségi eredményére vonatkozóan

3. Elektronikus úton történő kívánságlista-töltés

4. Elektronikus úton történő iratkozás a középsikolába

Az aktuális járványügyi helyzetet figyelembe véve, az egészségünk megóvása céljából használják az elektronikus úton történő ügyintézést!

Kategória: Információk