Október 26-án iskolánk gyógypedagógiai tagozatának tanulói már sokadik alkalommal vettek részt a Bácsfeketehegyen megrendezett Záporka Vers- és Prózamondó Találkozón. Idén is nagyon jól érzetük magunkat, eredményes, élmény dús napot töltöttünk el vendéglátóinknál.

A szép számban összegyűlt gyerekek és fiatalok több kategóriában versenyeztek képességeik és korosztályuk szerint. A szavalatok mellett volt idő barátkozni, ismerkedni, kézműveskedni, játszani. A házigazdák uzsonnáról és ebédről is gondoskodtak, emellett minden résztvevő emléklappal, a díjazottak szerény ajándékkal térhettek haza. Felkészítő tanárként nagy örömmel és büszkeséggel számolok be tanulóink sikeréről. Vranka Biljana (8.sp) különdíjas lett, Ferenci Szuzanna (8.sp) 2. helyezést ért el, míg Bosnyák Benjámin az 1. díjat érdemelte ki.

Hatalmas volt az öröm, megérte a sok gyakorlás.

Fábián H. Ildikó

Kategória: Versenyek

Copyright© 2019 OŠ "Jovan Jovanović Zmaj", Kanjiža | Redesigned by Igor
hu_HUMagyar