A magyarkanizsai Jovan Jovanović Zmaj Általános Iskola gyógypedagógiai tagozatának mindegyik tanulója nemrégiben ajándékban részesült. Iskolatáskákat, tolltartókat és kulcstartókat kaptak, amelyeket szerény ünnepség keretében adott át szeptember 11-én az Ady épületben Szepesi Zoltán igazgató úr és Karácsonyi Elvira épületvezető. Az ajándékok a Magyar Nemzeti Tanács közvetítésével a Rákóczi Szövetség jóvoltából kerültek a diákokhoz, akik nagy örömmel és a meglepetéstől csillogó szemekkel vették át a szép és értékes tanfelszereléseket. A tanév kezdetekor rendkívül nagy segítség, de egyben nemes gesztus is az adományozók részéről, hogy gondot viselnek a hátrányos helyzetű családokról illetve mindazokról, akik több gyermeket nevelnek.