top
logo

Изаберите језик

 

 

За чистије и зеленије школе у Војводини

 

O еколошком пројекту

 


 

 

НАШИ СПОНЗОРИ

 

mnt-logomk-logo

ИЗВЕШТАЈ СА ОКРУЖНОГ ТАКМИЧЕЊА У СТОНОМ ТЕНИСУ

Време одржавања: 09.11.2017. од 10,00 до 13,30.

Место одржавања: просторије Стонотениског клуба у Кањижи.

Главни организатори такмичења:   Мунир Шаботић, ЛивијаВерешБалаж.

Такмичење основних школа

Број  мушких екипа: 3 (ОШ „Јован Поповић“ Чока, ОШ „Карас Каролина“ Хоргош, ОШ „Глигорије Поповић“ Руско Село)

Број женских екипа: 3 (ОШ „Јован Поповић“ Чока, ОШ „Јован Јовановћи Змај“ Кањижа, ОШ „Глигорије Поповић“ Руско село)

Број појединаца: 4

Број појединки: 4

Број одиграних утакмица: код ученика 10, код ученица 12.

Резултати екипног такмичења код ученика:

1.       Место  ОШ „Јован Поповић“ Чока

2.       Место ОШ „Карас Каролина“ Хоргош

3.       Место  ОШ „Глигорије Поповић“ Руско село

Резултати појединачног такмичења:

1.       Место Комлушан Милан          ОШ „Јован Поповић“ Чока

2.       Место Шуљок Адам                    ОШ „Карас Каролина“ Хоргош

3.       Место  Ђурђев Матија                ОШ „Вук Караџић“ Кикинда

                       Мишколци Кристијан ОШ „Карас Каролина“ Хоргош

 

ЗА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ СЕ КВАЛИФИКОВАЛА ЕКИПА ОШ „ЈОВАН ПОПОВИЋ“ У САСТАВУ:

КОМЛУШАН МИЛАН (8/А), ПАВИЋ ПАТРИК (8/Б) И АБРАХАМ КРИШТОФ (8/Б). ИМЕ ПРОФЕСОРА: ЈЕЛЕНА ШТЕВАНЧЕВ.

С ОБЗИРОМ НА ЧИЊЕНИЦУ ДА ЈЕ НА ПОЈЕДИНАЧНОМ ТАКМИЧЕЊУ ПОБЕДИО КОМЛУШАН МИЛАН КОЈИ ЈЕ ЧЛАН И ПОБЕДНИЧКЕ ЕКИПЕ, ПРАВО УЧЕШЋА ЈЕ СТЕКАО И ДРУГОПЛАСИРАНИ ПОЈЕДИНАЦ ШУЉОК АДАМ ИЗ ОШ „КАРАС КАРОЛИНА“ ИЗ ХОРГОША. ИМЕ ПРОФЕСОРА: ТАБОРОШИ ЂЕЗЕ.

Резултати екипног такмичења код ученица:

1.       Место ОШ „Глигорије Поповић“ Руско село

2.       Место  ОШ „Јован Јовановић Змај“ Кањижа

3.       Место ОШ „Јован Поповић“ Чока

Резултати појединачног такмичења код ученица:

1.       Место Берта Бјанка     ОШ „Глигорије Поповић“ Руско село

2.       Место  Теодора Голић ОШ „Јован Поповић“ Чока

3.       Место  Сарваш Јасмин ОШ „Јован Јовановић Змај“ Кањижа

ЗА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ СЕ ПЛАСИРАЛА ЕКИПА ОШ „ГЛИГОРИЈЕ ПОПОВИЋ“ ИЗ РУСКОГ СЕЛА У САСТАВУ: БЕРТА БЈАНКА (4/2), МОЛНАР ДАНИЈЕЛА (6/1) И МАРИЈАНА УЗЕЛАЦ (6/1). ИМЕ ПРОФЕСОРА: НЕМАЊА САВИЋЕВИЋ.

С ОБЗИРОМ НА ЧИЊЕНИЦУ ДА ЈЕ У ПОЈЕДИНАЧНОМ ТАКМИЧЕЊУ ПОБЕДИЛА БЕРТА БЈАНКА, КОЈА ЈЕ ЧЛАНИЦА И ПОБЕДНИЧКЕ ЕКИПЕ, ПРАВО УЧЕСТВОВАЊА ЈЕ СТЕКЛА И ТЕОДОРА ГОЛИЋ, УЧЕНИЦА 5/А РАЗРЕДА ОШ „ЈОВАН ПОПОВИЋ“ ИЗ ЧОКЕ. ИМЕ ПРОФЕСОРА: ЈЕЛЕНА ШТЕВАНЧЕВ.

 

Такмичење средњих школа

Број мушких екипа: 2 (Техничка школа Кикинда, Економско-трговинска школа Сента)

Број женских екипа: 2 (Сенћанска гимназија Сента, Хемијска школа Кикинда)

Број појединаца: 3

Број појединки: 3

Број одриграних утакмица: 4 код ученика и 5 код ученица.

 

Резултати екипног такмичења код ученика:

1.       Место                  Техничка школа Кикинда

2.       Место                  Економско трговинска школа Сента

 

Резултати појединачног такмичења код ученика:

1.       Место                  Наумов Огњен                               Сенћанска гимназија Сента

2.       Место                  Божић Горан                   Економско-трговинска школа Кикинда

3.       Место                  Илијашев Андреј          СШ „Доситеј Обрадовић“ Нови Кнежевац

 

ЗА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ СЕ КВАЛИФИКОВАЛА ЕКИПА ТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ ИЗ КИКИНДЕ У САСТАВУ: ЛУКА ЧУБРИЛО (2/3) И ЖАРКО МАРИЋ (1/1) , ИМЕ ПРОФЕСОРА:

КВАЛИФИКОВАО СЕ ПОЈЕДИНАЧНО  НАУМОВСКИ ОГЊЕН УЧЕНИК 3/1 РАЗРЕДА СЕНЋАНСКЕ ГИМНАЗИЈЕ, ИМЕ ПРОФЕСОРА ПИНТЕР АТИЛА.

 

Резултати екипног такмичења код ученица:

 

1.       Место                  Сенћанска гимназија Сента

2.       Место                  Хемијска школа Кикинда

 

Резултати појединачног такмичења код ученица:

 

1.       Место                  Мршић Ивана                 Хемијска школа Кикинда

2.       Место                  Вереб Ксенија                 Сенћанска гимназија Сента

3.       Место                  Киш Рита                           Средња медицинска школа Сента

 

ЗА РЕПУБЛИКО ТАКМИЧЕЊЕ СЕ КВАЛИФИКОВАЛА ЕКИПА СЕНЋАНСКЕ ГИМНАЗИЈЕ У САСТАВУ: ВЕРЕБ КСЕНИЈА ( 3/ 4) И ВУЧКОВИЋ ТАМАРА (4/2), ИМЕ ПРОФЕСОРА ПИНТЕР АТИЛА.

КВАЛИФИКОВАЛА СЕ И  ПОЈЕДИНКА МРШИЋ ИВАНА, УЧЕНИЦА 2/2 РАЗРЕДА ХЕМИЈСКЕ ШКОЛЕ ИЗ КИКИНДЕ, ИМЕ ПРОФЕСОРА:

 

 

КАЊИЖА, 09.11.2017.

ИЗВЕШТАЈ ЈЕ САСТАВИЛА:

                                                                                                                                                                                  Мунир Шаботић

СЛИКЕ СА ТАКМИЧЕЊА

 
 

bottom

Powered by Joomla!. Design by: themza joomla 2.5 theme  Valid XHTML and CSS.