top
logo

Изаберите језик

 

 

За чистије и зеленије школе у Војводини

 

O еколошком пројекту

 


 

 

НАШИ СПОНЗОРИ

 

mnt-logomk-logo

Обавештење

Током 22-ог јуна (петак) од 8 до 12 часова осмаци имају увид у бодове на завршном испиту путем прелиминарних извештаја (у просторијама унутар школе).

XI Дечји фестивал (20.04.2018)

 

Пријава се врши на следећем линку:  https://goo.gl/forms/9LbZe2iPxSbMGHbn2
 
 
 
 
 

VII Берза средњих школа

 

Основна школа Јован Јовановић Змај дана 23.03.2018 године од 14 до 17 часова организује VIIБерза средњих школа у „Ади“ згради (Кањижа, Широка улица бр. 72.). Сваки ученик и родитељ имаће прилику да у складу са својим интересовањима потражи школу која га занима и да добије информацију о упису и сперовима дате школе.

Opštinsko Prvenstvo u košarci

OŠ ,, J J  Zmaj” u Kanjiži  je 25. 01. 2018. organizovala  Opštinsko  Prvenstvo u košarci za učenike i učenice osnovnih škola. Na ovom prvenstvu su učestvovale: OŠ ,, JJ Zmaj“, OŠ ,, Aranji Janoš“ i OŠ ,,Karas Karolina“. Ukupan broj učenika koji su učestvovali na ovom prvenstvu je 25 učenika učenica 22.

Prvenstvo je počelo u 12 časova , a završilo se u 16 časova.

Rezultati u konkurenciji  učenica:

1.       OŠ ,,Aranj Janoš” - Trešnjevac,  2  (2-2)


2.        OŠ ,,J  J- Zmaj”- Kanjiža,             1 (2-1)

3.        OŠ ,,Karas Karolina”- Horgoš      0 (2-0)

Rezultati u konkurenciji učenika:

1.       OŠ ,,J J Zmaj“ - Kanjiža,                4 (2-2)

 

2.       OŠ ,,Karas Karolina“ - Horgoš,    2 (2-1)

3.       OŠ ,,Kiš Ferenc“ - Trešnjevac,      0 (2-0)

Napomena: Prvoplasirane škole u obe konkurencije su stekle  pravo nastupa na Okružnom Prvenstvu.

Učenici  OŠ ,, J J Zmaj” prikazali su zadovoljavajući nivo takmičarskog kvaliteta i tehničkog znanja, pa se predlaže direktoru navedene škole da omogući nastup istih na Okružnom Prvenstvu. Mesto i vreme održavanja Okružnog Prvenstva biće naknadno određeno

Za OŠ ,,JJ Zmaj“ nastupale su učenice i učenici:  

1.       Kovačević Dunja  6a                                  1. Šabotić Damir 7a                          

2.       Rekecki Vivien     8b                                  2. Ljuboja Petar 5a                 

3.       Fabijan Oršolja  8b                                    3. Sujić Mateja 7a                  

4.       Mandarić Nasija 5a                                   4. Vidović Dušan 8a

5.       Lazić Nađa 7a                                           5. Mandić Aleksandar 8a

6.       Česko Viola 8b                                          6.  Vidović Mihailo  7a

7.        Vaskrsija Kovačević 6a                            7.   Petar Marović  7a

8.        Gubi Dora 7c                                           8. Kalinić Sergej 8a

9.       Njilaš Emeše 7c                                       9. Miladinov Ognjen 7a

                                                                         10. Simić Aleksa 6a

                                                                           

 Nastavnici:

Munir Šabotić, Dejan Mandarić

                                                                                                                          

 

bottom

Powered by Joomla!. Design by: themza joomla 2.5 theme  Valid XHTML and CSS.