A tehetség kincs! - Nyilas Misi Ösztöndíj Program 2018

A Magyar Református Szeretetszolgálat a 2018/2019-es tanévben is elindítja Nyilas Misi Ösztöndíj Programját.

A Nyilas Misi Ösztöndíjat tehetséges, ám rászoruló gyermekek pályázhatják meg Magyarországon és a határmenti régiókban.

A jelentkezés 2018. szeptember 11-én indul.

Pályázatot a magyar és határon túli (Kárpátalja, Felvidék, Délvidék, Erdély) magyar nyelvű oktatásban résztvevő valamely művészeti ágban (zene-, képző-, táncművészet;) sportban vagy természettudományban,  bölcsésztudományban (magyar nyelv és irodalom, matematika, fizika) informatikában kiemelkedően tehetséges, 5–12. évfolyamon tanuló, szociálisan hátrányos helyzetű magánszemély adhatja be, tehetség-támogatás céljából.

A pályázatokat 2018. szeptember 11. és 2018. október 31. között lehet benyújtani.

Hivatkozások: