Légy szorgalmas | Országos diákpályázat

Beadási határidő: május 5.

A Virágozz és Prosperálj Alapítvány országos diákpályázatot hirdet Légy szorgalmas! címmel.

Rajzolj vagy Cselekedj! A pályázaton óvodások, általános iskolás diákok, valamint középiskolások vehetnek részt a következő kategóriákban:

Rajzolj!

Rajzold le, hogy hogyan tudsz szorgalmas lenni a mindennapokban és ezzel örömöt csempészni saját magad és a környezeted életébe. A rajzpályázatra bármely technikával készített rajz, festmény, ragasztott kép, batikolás, montázs, vegyes technika, stb. beküldhető.

Cselekedj és mutass jó példát a környezetednek!

Mutasd vagy csoportos pályázás esetén mutassátok meg, hogy hogyan tudsz szorgalmas lenni és így segíteni másoknak és magadnak szebbé tenni a hétköznapokat. Természetesen tanári, nevelői, vagy szülői segítséget is igénybe vehetsz a kitalált feladat jellegétől függően. Ebben az esetben fényképekkel vagy videóval megörökített, CD lemezre kiírt, vagy e-mailben elküldött pályázati anyagot várnak.

Hivatkozások:
További információk | Virágozz és Prosperálj Alapítvány