top
logo

Válasszon nyelvet

Login Form

 

 

A tisztább és zöldebb vajdasági iskolákért

Az ökológia projektről

 

 

TÁMOGATÓINK

mnt-logomk-logo

 

Elsős tanulóink ajándékkönyvet kaptak

Az Újvidéki Fórum Könyvkiadó Intézet és Dr. Jovana Reba, valamint  Dr. Túró Lídia jóvoltából iskolánk ajándékkönyveket kapott (Jovan és Ágnes címmel), mely kisiskolás korú gyermekek számára készült. Iskolánk összes első osztályos tanulója részesült ezen meglepetésben. A képeskönyvet  a Tartományi Oktatási, Jogalkotási, Közigazgatási és Nemzeti Kisebbségi – Nemzeti Közösségi Titkárság is támogatta. Ezt a képeskönyvet kétnyelvűsége teszi egyedivé, rendkívülivé – szerb és magyar nyelven íródott. Célja a két kultúra egymáshoz való közeledésének, a toleranciának, a gazdag etnikai és vallási sokszínűségnek az ismertetése.  

További képek 

 

 
 

bottom

Powered by Joomla!. Design by: themza joomla 2.5 theme  Valid XHTML and CSS.