Zrínyi Ilona matematikaverseny 2016

Sikeresen lebonyolódott az idei Zrínyi Ilona Matematikaverseny, melyet immár 11 helyszínen tartottak meg Vajdaságban, közel 1000 diák részvételével.

A magyarországi MATEGYE Alapítványtól (szervezők) kapott értékelés és rangsorolás után a vajdasági forduló korosztályonkénti legjobb 6 tanulója és felkészítő tanáruk kapott meghívást a megyei díjkiosztóra.

Az ünnepségre 2016. március 9-én került sor a Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és az InGenium Alapítvány szervezésében, Zentán.

Iskolánkból három 3. osztályos tanuló vehetett részt a díjkiosztáson. Ebben a korosztályban összesen 81-en mérték össze a tudásukat, s  a kanizsai gyerekek nagyon szép eredménnyel büszkélkedhetnek!

Helyezések:

·         Apró Bogács Zsóka (3. c osztály, tanítónő Cseszkó K. Erika) II. hely,

·         Harmat Csongor (3.d osztály, tanítónő Domonkos Izabella) III. hely és

·         Orosz Gergely (3.c osztály, tanítónő Cseszkó K. Erika) V. hely.

SAM 2120

Külön öröm számunkra, hogy teljesítményükkel, az elért pontszámaik alapján összesítésben ez a háromfős csapat szerezte meg az első helyezést a 3. osztályosok kategóriájában.

SAM 2122

Cseszkó Körmöci Erika  tanítványai sikeres felkészítéséért külön oklevelet kapott.

Cseszkó Körmöci Erika