top
logo

Válasszon nyelvet

Login Form

 

 

A tisztább és zöldebb vajdasági iskolákért

Az ökológia projektről

 

 

TÁMOGATÓINK

mnt-logomk-logo

 

Az észak-bánáti körzet általános és középiskoláinak asztalitenisz-versenye

Magyarkanizsán, október 13-án tartották az észak-bánáti körzet általános és középiskoláinak asztalitenisz-bajnokságát. A versenyt a J. J. Zmaj Általános Iskola szervezte, a „Kanjiža” ATK termében, 10 órai kezdettel.

A bajnokságon 7 általános és 6 középiskola 32 versenyzője vett részt.

Eredmények:

Általános iskolás lányok - csapat

1.       J J Zmaj ÁI – Magyarkanizsa (Fejős Anna, Barlog Léna)

2.       Sveti Sava ÁI – Kikinda  (Mršić Ivana, Janković Ivana)

3.       Jovan Popović ÁI – Csóka (Oluški Nataša, Glišin Jovana)

Általános iskolás fiúk – csapat

1.       Jovan Popović ÁI – Csóka (Kolmušan Milan, Lazić Stefan)

2.       Karas Karolina ÁI – Horgos (Pijuković Martin, Sulyok Ádám)

3.       Gligorije Popov ÁI – Rusko Selo (Radič Branko, Popeskov Bojan)

Középiskolás lányok – csapat

1.       Zentai Gimnázium – Zenta (Ágoston Tamara, Milovanović Ivana)

2.       Miloš Crnjanski KI – Kikinda (Zakar Ana, Milošević Tamara)

Középiskolás fiúk – csapat

1.       Műszaki Iskola –  Kikinda (Mršić Strahinja, Đurđev Žarko)

2.       Műszaki Iskola – Ada (Bagi Edvárd, Mészáros Gábor)

Általános iskolás lányok - egyéni

1.       Fejős Anna – J J Zmaj ÁI, Magyarkanizsa

2.       Mršić Ivana –  Sveti Sava ÁI, Kikinda

3.       Kukolj Đurđina – J J Zmaj ÁI, Törökkanizsa

Általános iskolás fiúk – egyéni

1.       Pijuković Martin – Karasi Karolina ÁI, Horgos

2.       Čubrilo Luka -  Jovan Popović ÁI, Kikinda

3.       Pavić Patrik – Jovan Popović ÁI, Csóka

Középiskolás lányok – egyéni

1.       Veinivić Ivana –  Zentai Gimnázium, Zenta

2.       Katić Flora – Közgazdasági Középiskola, Kikinda

3.       Dragana Vignjević – Gimnázium, Törökkanizsa

Középiskolás fiúk – egyéni

1.       Mršič Strahinja – Műszaki Iskola, Kikinda

2.       Miskolci Kristóf – Beszéde József KI, Magyarkanizsa

3.       Bagi Edvin – Gépészeti Iskola, Ada

Az első helyezettek egyéniben és csapatban lehetőséget nyertek a Szerbiai Iskolai Olimpiai Játékokon való részvételre, ami 2016. májusában, Vranjeban kerül megrendezésre.

                     Munir Šabotić

 

 

 
 

bottom

Powered by Joomla!. Design by: themza joomla 2.5 theme  Valid XHTML and CSS.