Kiskunhalasi vendégeink

2014. 10. 17-én a testvérvárosunkból Kiskunhalasról, A Szilády Áron Református Gimnázium 8. osztályos tanulói látogatták meg az Ady épületet, valamint a város látványosságait és a környező települések érdekességeit, mint például a Palicsi Állatkertet. Ez a kirándulás azért valósulhatot meg, mert a Rákóczi-szövetség által kiírt pályázatot megnyerte az iskola. Nagy Anikó tanárnő, valamint az osztályfőnökük Bíró Emőke, és még pár tanár késéretével érkeztek. Az első állomásuk az iskolánk volt, ahol egy kisebb műsorral fogadtuk őket az1956-os forradalom emlékére. Az előadás után nagyban folyt az ismerkedés. Az iskolánk számára nyílt egy olyan lehetőség is, hogy visszalátogassunk mi is Kiskunhalasra március 15-e alkalmából.