Ingyenes mikcro:bit programozás

december 1 - december 15 [szombatonként]

Ajánljuk olyan tehetséges harmad- és negyedéves tanulóiknak, akiket érdekel a programozás (kivételes esetekben jöhetnek felsős tanulók is).

Bővebben erről itt olvashatsz.

Jelentkezés itt.

CsibÉSZtúra

CsibÉSZtúra: Fedezd fel tehetségedet! - Egyéni barangolás rejtett képességeid között

Jelentkezési határidő: szeptember 19-27., 17:00 óráig
Úgy érzed, több tehetség van benned annál, mint amit eddig meg tudtál mutatni?

Szívesen próbára tennéd magad, de nem szeretsz versenyezni?

Jelentkezési időszak: 2018. szeptember 19. és 2018. szeptember 27. 17 óra között online felületen keresztül.

Felfedezőút: 2018. október 1. – 2018. október 21. között a CsibÉSZtúra.hu oldalon.

Ez egy online, játékos feladatmegoldás. Fölmérheted képességeidet.

Ha nagyon jó vagy valamelyik játékban, akkor később nyeremények is várnak reád.
Többet megtudhatsz a CsibÉSZtúra.hu oldalon.

A tehetség kincs! - Nyilas Misi Ösztöndíj Program 2018

A Magyar Református Szeretetszolgálat a 2018/2019-es tanévben is elindítja Nyilas Misi Ösztöndíj Programját.

A Nyilas Misi Ösztöndíjat tehetséges, ám rászoruló gyermekek pályázhatják meg Magyarországon és a határmenti régiókban.

A jelentkezés 2018. szeptember 11-én indul.

Pályázatot a magyar és határon túli (Kárpátalja, Felvidék, Délvidék, Erdély) magyar nyelvű oktatásban résztvevő valamely művészeti ágban (zene-, képző-, táncművészet;) sportban vagy természettudományban,  bölcsésztudományban (magyar nyelv és irodalom, matematika, fizika) informatikában kiemelkedően tehetséges, 5–12. évfolyamon tanuló, szociálisan hátrányos helyzetű magánszemély adhatja be, tehetség-támogatás céljából.

A pályázatokat 2018. szeptember 11. és 2018. október 31. között lehet benyújtani.

Hivatkozások:

Értesítés

Június 22-én, pénteken 8 és 12 óra között az iskola Zmaj épületében a nyolcadikosok megtekinthetik a záróvizsgán elért ideiglenes pontszámaikat.

Tokom 22-og juna (petak) od 8 do 12 časova osmaci imaju uvid u bodove na završnom ispitu putem preliminarnih izveštaja (u prostorijama unutar škole - zgrada Zmaj).